Chcesz zacząć trenować, ale na siłownię Ci nie po drodze? Mam na to rozwiązanie. Zacznij trenować w domu. Do tego celu wcale nie musisz zamieniać salonu w salę do ćwiczeń (choć możesz!). Wystarczy zaprosić mnie do wykonania tego treningu z Tobą. Przekonaj się, jakie to proste.

Ćwiczenia w domu

Niech podniesie rękę ten, kto uważa, że treningi w domu są mało efektywne? Jeżeli znajdujesz się w tej grupie, czas obalić mit. Trening w domu dobieraj w zależności od efektów, które chcesz osiągnąć. Być może będzie to utrata zbędnych kilogramów, poprawa kondycji lub wzrost masy mięśniowej. A teraz odpal materiały wideo Home full body workout. W cenie otrzymasz 18 unikatowych ćwiczeń dostosowanych do każdego poziomu zaawansowania. Wykonasz je w warunkach domowych. Nie potrzebujesz do tego specjalnego przygotowania i sprzętu. Wystarczy wygodny strój, buty, trochę miejsca i motywacja. A co jeżeli zabraknie choć jednego z wymienionych elementów? Ćwiczenia w domu mają to do siebie, że możesz je wykonywać w dowolnej kreacji i o wybranej porze. A motywacja? Wystarczy spojrzeć na efekty osiągane przez moich podopiecznych (znajdziesz je na stronie).

Plan treningowy w domu

Jest coś, co umknęło mojej uwadze. Ćwiczenia w domu wymagają przygotowania, jak każda aktywność fizyczna. Ze względów bezpieczeństwa, zadbaj o odpowiednią rozgrzewkę. Dopasuj ćwiczenia do swoich możliwości zdrowotnych i ruchowych. A ostatnia rzecz to technika. Tylko poprawne wykonanie ćwiczeń w domu pomoże Ci osiągnąć postawiony sobie cel. Jednak nie zniechęcaj się na starcie. Wszystko otrzymasz w pakiecie. W e-kursie, który dla Ciebie przygotowałam znajdziesz nie jeden, a trzy plany treningowe do wykonania w domu. Są to treningi angażujące całe ciało. Odpal materiał wideo. Wykonam trening razem z Tobą. W nagraniach, zwracam uwagę na błędy, których należy się wystrzegać. Motywuję, gdy zabraknie Ci sił.

Dlaczego warto ćwiczyć w domu?

Ćwiczenia w domu to doskonała alternatywa dla osób, które mają alergię na siłownię. Nie jest to schorzenie udokumentowanie medycznie. A jednak występuje dość często. Wielu moich podopiecznych po prostu nie lubi pokazywać swojej aktywności. Przyczyny są różne: strach przed osądzaniem, porównywanie się do innych lub brak czasu. Ćwiczenia w domu, które wykonam z Tobą to autorskie treningi przygotowane z myślą o takich osobach. Na nagraniach znajdziesz wskazówki i cenne porady dotyczące treningów w domu.

Kolejną zaletą ćwiczeń w domu jest brak presji czasu. Trening wykonasz kiedy tylko chcesz. Jeżeli wolisz aktywność z rana, odpal wideo zaraz po przebudzeniu. Ćwiczysz wieczorem? To też nie problem. Twoja gotowość wystarczy, by rozpocząć trening. W dodatku ćwiczenia w domu to spora oszczędność. Za mój kurs zapłacisz raz, a z ćwiczeń skorzystasz pewnie wielokrotnie. W dodatku otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy w mediach społecznościowych. To miejsce, w którym dzielimy się spostrzeżeniami i wzajemnie motywujemy. Zobacz, jakie jeszcze kursy znajdziesz w mojej ofercie.!