Pole Dance - taniec na rurze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

NEW
299.99 
299.99 
-33%
999.99 

Zapraszam Cię do mojego świata. Usłyszysz w nim nastrojową muzykę. Poznasz swoje ciało. Wykorzystasz siłę mięśni w wyjątkowych treningach na drążku pionowym. Zapraszam Cię na POLE DANCE.

Pole dance okiem trenera

Słowa „pole dance” wywołują emocje, zwłaszcza w męskiej części publiczności. To taniec połączony z elementami akrobatyki. Jego wyjątkowość tkwi w sposobie prezentacji. Pole dance to taniec na rurze. Wymaga siły, gibkości i niesamowitej wprawy. W ostatnich latach uznany oficjalnie jako sport. Zyskał kilka odmian. Najpopularniejsze z nich to: pole sport, pole art oraz exotic pole dance. Co jeszcze spowodowało wzrost popularności tej dyscypliny? Wachlarz korzyści. Uprawianie pole dance to skuteczny przepis na wzrost pewności siebie i poprawę kondycji. Taniec wzmocni Twoje ramiona, klatkę piersiową i mięśnie kręgosłupa. Zyskasz nie tylko piękną sylwetkę. Wzrośnie świadomość Twojego ciała.

Czy pole dance jest dla mnie?

Być może od dłuższego czasu obserwujesz osoby, które uprawiają pole dance. Widząc figury wykonywane na rurze, zastanawiasz się: czy to dla mnie? Pole dance to dyscyplina dla każdego. Zainteresowanie nią rośnie. Ćwiczą ją kobiety, mężczyźni i dzieci. Pozwala się rozwijać na wielu płaszczyznach. Panie ćwiczące pole dance podkreślają kobiecą sylwetkę. Panowie skupiają się na ćwiczeniach dynamicznych i siłowych. Dzięki temu pole dance pięknie rozwija górne partie ich ciała. Dyscyplinę trenują także dzieci, które od najmłodszych lat przygotowują się do zawodów. Pole dance jest dla każdego. Wymaga tylko odpowiedniego przygotowania i … chęci.

W czasie treningów liczy się determinacja. Pole dance jest dyscypliną sportową, która wymaga czasu, poświęcenia i cierpliwości. Skomplikowane figury pole dance, które wykonują doświadczeni tancerze to godziny spędzone na treningach.

Figury pole dance

Pole dance to tak naprawdę kilka dyscyplin w jednej. Oprócz gimnastyki i akrobatyki, zawiera elementy tańca. Takie połączenie oznacza spore ułatwienie i doskonały efekt wizualny. Oprócz tego, że zaangażujesz mięśnie rąk, klatki piersiowej i nóg, utworzysz piękną choreografię. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się! Wystarczy dopasować trening do Twoich potrzeb i możliwości.

Dyscyplina zyskała na popularności w ostatnim czasie. Uprawia ją coraz więcej osób, które ćwiczą pole dance hobbystycznie. Nawet najbardziej doświadczony tancerz, zaczynał od pierwszego kroku. Nie sposób nauczyć się wszystkich figur pole dance na raz. Dlatego nie zdziw się, jeżeli na początku tej drogi nawet proste figury sprawią Ci trudność. Z czasem, gdy nabierzesz większej kontroli nad ciałem i zwiększysz siłę w rękach, dasz radę je wykonać. Dlatego zrobisz to stopniowo. Jeżeli nie dasz rady wykonać elementu na dany moment, stanie się on dla Ciebie motywacją do dalszych treningów.

E-kurs pole dance

Na mojej stronie zakupisz pakiet e-kursów pole dance. Dobierz go zgodnie ze stopniem zaawansowania. W opakowaniu znajdziesz szczegółowe wytyczne dotyczące techniki, stroju i wyboru rurki do tańczenia. Rozgrzeję i rozciągnę Twoje mięśnie przed treningiem. A teraz wystarczy zainstalować rurkę do ćwiczeń, włączyć muzykę i zająć się praktyczną stroną pole dance!