Najbliższe wydarzenia

PLANOWANE WYDARZENIA NA 2024: Jeśli chcesz się zapisać wyślij wiadomość do studia, które jest organizatorem warsztatów 🙂 Wyjątkiem są warsztaty,gdzie zbieram zapisy ja (wtedy obok widnieje taka informacja) 🙂  
Chcesz zorganizować warsztat u siebie?
W celu organizacji warsztatów w swoim studio skontaktuj się ze mną pisząc wiadomość w formularzu w dziale kontakt.
Warsztaty Pole Dance opis bloków

Instruktor: Kasia Bielecka
Czas trwania bloku: 90 minut

Poziom początkujący

Ważne: to nie nauka od podstaw, na tym bloku wystarczające będą umiejętności na poziomie podstawowym, ale zapisać mogą się osoby, które trenują minimum 4 miesiące.
Wymagane figury to: scorpio, wejście na rurkę, podstawowe V, siedzenie, deska, invert, gemini.

Poziom średnio zaawansowany

Na tym bloku używamy wyłącznie rurki obrotowej. Nauczymy się łączyć ze sobą płynne figury, tworzyć ładne przejścia. Pojawią się proste elementy oraz trochę trudniejsze figury odwrócone. Dobrze by było gdyby osoby biorące udział w tym bloku czuły się dobrze w figurach odwróconych.

Poziom średnio zaawansowany

Blok staram się dostosować do poziomu grupy, staram się pokazać różnorodne szpagaty, mniej wymagające, z którymi poradzą sobie mniej rozciągnięte osoby oraz te, do których wykonania potrzebne jest już większe rozciągnięcie. Jeśli chcesz powalczyć z najlepszymi rurkowymi szpagatami, to ten blok
jest właśnie dla Ciebie! 

 

Poziom zaawansowany

Ten blok poświęcony jest dynamicznym elementom, combosom, dropom na rurce statycznej oraz pozycjom wykorzystującym stanie na rekach lub przedramionach przy rurce, elementom wykorzystującym rurkę i podłogę.

Poziom średnio zaawansowany

Wspólnie  nauczymy się kilku combosów, które łączą ze sobą figury siłowe.Rozłożymy takie połączenia także na pojedyncze figury, a ja podzielę się kilkoma przydatnymi wskazówkami.
WYMAGANE FIGURY: Iguana, Brass Monkey, Shoulder Mount

 

Poziom zaawansowany

Na tym bloku powalczymy z trikami, które najczęściej goszczą podczas moich występów m.in. Iguana Walk, Elbow Plank, Iron X, różne wariacje flagi. Pokażę moje sposoby na wykonanie ich, pojawią się cenne wskazówki oraz przygotowanie do każdej z figur etapami.
WYMAGANE FIGURY: Handspring, Shoulder Mount

 

Poziom open

90 minut wspólnego rozciągania. Ćwiczenia na plecy/barki/nogi solo, w parach, z gumami i innymi przyrządami. Jeśli twoje rozciągnięcie jest już na wyższym poziomie dowiesz się jak dalej progresować, jeśli natomiast chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę ze stretchingiem i uzyskać przydatne informacje tez śmiało możesz dołączyć!

 

Warsztaty wzmacniające i siłowe

Instruktor: Mateusz Milczuk & Kasia Bielecka
Czas trwania bloku: 90 minut

Poziom open

Technika i metodyka stania na rękach od podstaw. Na tym bloku zajmiemy się nauką stania na rekach zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Pojawi się mnóstwo ćwiczeń dopasowanych do każdego poziomu zaawansowania. Blok skierowany jest do osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie dobierając ćwiczenia do poziomu, na którym aktualnie się znajduje.

Poziom open

Zadbaj o ruchomość i zdrowie obręczy barkowej dzięki ćwiczeniom, które możesz wplatać do swojego treningu zarówno w domu jak i sali treningowej. Jeżeli czujesz dyskomfort w barkach lub po prostu chcesz zwiększyć swoje możliwości te warsztaty są dla Ciebie!

Poziom open

O tym, że kalistenika jest bardzo pomocna w Pole Dance chyba każdy już wie. Poznaj ciekawe ćwiczenia wzmacniające Twoje ciało do najbardziej wymagających figur zarówno dynamicznych jak i siłowych. Jeżeli chcesz przyspieszyć swój progres i pogłębić swoją wiedzę o nowe unikatowe ćwiczenia to ten warsztat jest dla Ciebie!

Poziom open

Poznaj ćwiczenia do najbardziej wymagających siłowych elementów w Pole Dance takich jak np. Human Flag, Deadlift. Jeśli zastanawiasz się co robić aby zyskać ponadprzeciętną siłę to ten warsztat jest dla Ciebie!