Home / Blog / Pole dance gdziekolwiek chcesz – Kraków? Warszawa?
Pole dance Kraków Warszawa

Pole dance gdziekolwiek chcesz – Kraków? Warszawa?

Hipnotyzujący.

Wciągający.

Widowiskowy.  

Powyższe określenia doskonale opisują to, co do tej pory widziałaś na filmikach pole dance. Mam dla Ciebie dobre wieści: Ty też tak możesz! Wystarczy zapisać się na kurs lub zamówić gotowy zestaw ćwiczeń do domu.

Pole dance Kraków, pole dance Warszawa, pole dance gdziekolwiek chcesz

Jesteś na stronie instruktorki i trenerki pole dance. Na co dzień uczę tego hipnotyzującego tańca uczestników warsztatów i kursów. Dlatego nie zdziw się, jeżeli usłyszysz o pole dance w Krakowie, a na następny dzień zauważysz wydarzenie związane z pole dance w Warszawie. W odpowiedzi na potrzeby moich kursantów, postanowiłam pójść o krok dalej. Nagrałam gotowe zestawy ćwiczeń. Wykonasz je w domowym zaciszu. Kiedy chcesz. Gdzie chcesz. Z częstotliwością, która Ci odpowiada. Zasmakuj tańca na rurze raz. Szybko przekonasz się, że ta dyscyplina uzależnia. Dowodów jest mnóstwo, a każdy z innym stopniem zaawansowania. To osoby, które rozpoczynały od podstaw. Krok po kroku doskonalą swoje umiejętności.

Instruktor na wyłączność

Skorzystaj z tej okazji. Wybierz wygodną formę i ćwicz z instruktorem pole dance. Jeżeli zdecydujesz się na spotkanie w cztery oczy, przygotuj się na zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Będę obserwować Twoje postępy. Gorąco kibicować przy kolejnych sukcesach. Wspierać, gdy coś nie pójdzie po Twojej myśli. Dopasuję do Ciebie tempo. Znajdę utwór, przy którym wczujesz się w rytm.

Zajęcia indywidualne pole dance w Krakowie lub Warszawie nie są dla Ciebie? Na ten problem również znam rozwiązanie. Zakup gotowe lekcje w moim sklepie. Na wirtualnych półkach znajdziesz tak naprawdę wszystko, czego potrzebujesz, by wystartować. E-kurs to garść informacji o pole dance, cenne porady i wskazówki techniczne. Nagrałam instruktaż wykonania kilku figur dopasowanych do stopnia zaawansowania. By jeszcze lepiej wczuć się w klimat pole dance, kupisz u mnie odzież z korzystnym rabatem. Nic tylko podjąć odpowiednią decyzję.

Jak ćwiczyć, to tylko z instruktorem

Nic nie zastąpi treningu pole dance z instruktorem na żywo. To dyscyplina sportowa, która wymaga szczególnej ostrożności. Dlatego warto skorzystać z rad doświadczonego instruktora. To osoba, która na bieżąco skontroluje Twoje postępy. Jednak w tym miejscu pojawia się jeden problem. No dwa. Nie zawsze mamy możliwość trenowania z instruktorem. Spotkania zajmują niekiedy kilka godzin dziennie. Po drugie znalezienie dobrego instruktora nie należy do zadań łatwych. Dlatego mam gotowe rozwiązanie. Przygotowałam materiał z niebywałą starannością. Wykorzystałam swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzą zdobywana na kursach, warsztatach i treningach z podopiecznymi.

Wciąż się wahasz? Myślisz, że pole dance nie jest dla Ciebie? To Cię zaskoczę – tak myślało 90% moich kursantów. Nie przekonasz się, jeżeli nie spróbujesz. Pamiętaj, że żaden instruktor pole dance nie urodził się z pakietem umiejętności niezbędnym przy tej dyscyplinie. Wszystko, co widzisz na filmikach i zdjęciach to godziny treningów, prób i błędów. Pamiętaj też, że do perfekcji dochodzi się latami. Zacznij trenować dla siebie, swojego zdrowia i czystej przyjemności. To jak, dołączysz do mnie?

Dodaj komentarz